КО-168 ФАСАДНА ФАРБА

Захист фасаду
Фарба для будинку

КО-168 Фасадна фарба

Опис: 

 

До складу емалі КО-168 входить суспензія пігментів, наповнювачів у кремнійорганічному лаку. Дана емаль доступна в кольорі згідно каталогу РАЛ

 

Область застосування: 

 

Створення декоративних і захисних покриттів металевих виробів, а також поверхонь з азбестоцементу, цегли, деревини, бетону. Використовується для внутрішньої та зовнішньої атмосферостійкої обробки фасаду будівель. Також підходить для фарбування трубопроводів, панелей, приладів, які експлуатують в умовах промислових викидів, коливань температурних режимів та високої вологості. Не вигоряє на сонці - гарантія 10 років !

 

Технічна характеристика КО-168: 

 

- Час висихання першого шару захисної емалі при температурному режимі +15 ... +35 º С:  

- До 1-го ступеня - не більше 1,5 год, до 3-го ступеня - не більше 24 год; 

- Стійкість готової плівки до впливу води при 80 ° С - 1 година; 

- Еластичність покриття при вигині - максимум 3 мм; 

- Покривність - максимум 150 г / м ²; 

- Твердість покриття (вимірювана приладом маятникового типу) - 0,1; 

- Умовна в'язкість ( по віскозиметрі ) з соплом діаметром 4 мм при 20 ° С - 20 ... 70 с. 

 

Рекомендації з нанесення КО-168: 

 

Емаль слід наносити на попередньо очищені і знежирені поверхні електричним або пневматичним розпиленням, валиком або пензлем. Допускається фарбування поверхонь із залишками нанесеною раніше пентафталевої, масляної або нітрофарби (якщо відсутні відшарування). 

 

Заходи безпеки: 

 

Отверджена плівка КО-168 фасадної фарби пожежобезпечна, нетоксична. 

 

Гарантійний термін зберігання - 12 міс. з дати виготовлення.

Повернутись у: фасадні фарби

Силіконові фарби

 Силіконові фарби для фасаду 

Сучасні технології стрімко розвиваються, збагачуючи ринок новими зразками будматеріалів вітчизняних та імпортних виробників. Важко уявити будівництво нової будівлі або проведення ремонту у вже існуючому без використання фарб. У продажу їх безліч. Відмінність полягає в призначенні, складі, принцип дії і, звичайно ж, у вартості. Одні надійно захищають металеві поверхні від шкідливого впливу вологи, інші призначені для декору всередині приміщень, треті універсальні, підходять для зовнішніх і внутрішніх робіт. При виборі фарби слід пам'ятати, що основна класифікація лакофарбової продукції залежить від інтенсивності утворення плівки на оброблюваної поверхні.

 

Останнім часом дуже популярні силіконові фарби. У порівнянні з іншими, наприклад, акриловими, масляними або казеїновими, силіконові мають ряд незаперечних переваг. Це так звані дихаючі фарби.

 

Склад силіконових фарб


В основі - спеціальні силіконові смоли, які в процесі розплавлення дають можливість отримання пластичного, пористого матеріалу. Такі фарби щільно, якісно покривають робочу поверхню, однак, завдяки пористій основі, не утворюють глуху плівку. Це дозволяє безперешкодно виводити зайву вологу, забезпечити нормальну циркуляцію повітря і, головне, надійно захистити від шкідливої ​​дії зовнішнього середовища: снігу, дощу, пилу і розмноження мікроорганізмів. Здавалося б, дві несумісні характеристики: пористість і водонепроникність, тут змогли зв'язати воєдино. Навіть мікроскопічні тріщини, не товще людського волосся, не проблема для такого матеріалу. Завдяки надзвичайній пластичності, фарба надійно відновлює пошкоджену структуру. До того ж, силіконове покриття довговічне, не обсипається, не вигоряє і не змивається. Ще один важливий момент: часто під час проведення ремонтних робіт виникають неприємні ситуації, коли реставрація пофарбованих поверхонь проводиться без урахування сумісності складу лакофарбової продукції. Тоді  недолік необхідно усувати і займатися забарвленням поверхонь заново. Силіконові фарби універсальні, їх безперешкодно можна наносити на старий шар будь-якого виду фарби. При проведенні внутрішніх робіт фарбування поверхонь можливо вже на другу добу після висихання штукатурки. У разі використання акрилових фарб, доведеться чекати як мінімум місяць. Силіконові смоли, що входять до складу фарби, не токсичні, не виділяють неприємних отруйних запахів, тому такі фарби не пахнуть і їх можна використовувати всередині приміщення без загрози здоров'ю людей, що страждають астмою, дітей та вагітних жінок.

 

Переваги силіконових фарб


Висока якість матеріалу і довгостроковість у використанні зводять до мінімуму необхідність проведення повторних ремонтних робіт, тому виправдовують свою високу вартість. У місцевостях з підвищеною вологістю силіконові фарби стають незамінним засобом захисту зовнішніх фасадів від навали цвілі. У разі потрапляння спор грибків на таку поверхню вони не проникають всередину, а змиваються звичайним дощем. До того ж, до складу силіконових фарб часто входять антибактеріальні компоненти, які утворюють додатковий захист поверхонь. Кислотний дощ також не проблема - таке покриття стійке до дії кислот і лугів. Фасади таких будівель не бояться шкідливої ​​дії ультрафіолету, фарби не вигоряють на сонці, залишаються такими ж яскравими, насиченими, як і спочатку. Завдяки пористій поверхні і відсутності натягу верхнього шару силіконове покриття добре переносить вплив високих температур, не запалюється у випадку пожежі, не розтріскується і не обсипається. Фасади будинків, покритих силіконової фарбою, довше інших зберігають ошатний зовнішній вигляд. Зазвичай бруд, пил під впливом снігу, дощу і сонячних променів швидко приводить в непридатність багато матеріалів, виникає необхідність частих ремонтів. Силіконове покриття утворює на поверхні надійний бар'єр і частинки шкідливих речовин просто скочуються вниз, як краплі дощу по склу. Така властивість матеріалу робить силіконове покриття фасадів довговічним. На відміну від каучуку силіконова смола більш практична.

 

Висновок


Пофарбовані за допомогою силіконових фарб поверхні з часом можна змінювати. Виробляється це не в цілях ремонту фасаду, а скоріше для зміни декору, якщо виникло бажання просто змінити колір. Однак, бажано поверх силіконового покриття наносити йому подібне. У разі використання інших складів, матеріал ляже рівно і акуратно, але поверхня позбудеться колишніх вологовідштовхуючих і бактерицидних властивостей. Виникне необхідність частої переробки фасаду зважаючи усунення впливу зовнішніх факторів.

 

Таким чином, силіконові фарби ідеальні для використання в багатьох сферах діяльності. І навіть висока ціна в цьому випадку виправдана.