Гідрофобізатори для захисту від води


 Для гідрофобізації використовують гідрофобізатори - кремнійорганічні сполуки (силоксани і сіліконати), які розводяться водою або органікою. Реалізовані нами мають ряд властивостей, які не тільки перешкоджають проникненню в структуру будівельного матеріалу вологи, але і захищають поверхню стіни від налипання пилу і смогу (особливо це важливо для будівель, розташованих в мегаполісах), малюнки графіті неможливо нанести на стіни, просочені гідрофобізатором.

 

Головна та незамінна властивість гідрофобізації полягає в тому, що гідрофобізатори для каменю, бетону і цегли - найпоширеніші будівельні матеріали,що перешкоджають появі висолів на стінах. А ,адже, саме висоли не просто порушують естетичну гармонію будь-якої будівлі, але і повільно, але впевнено руйнують стіну.

Вихід висолів на цеглі
Висоли
Наслідки виходу висолів
Наслідки виходу висолів

Висоли - це головним чином солі, які різними шляхами потрапили в будівельний матеріал і з часом виступають на зовнішній поверхні стін під впливом сонячних променів. Солі могли бути у воді, що додається в будівельний розчин, в цеглі, зробленій не по технології, в протиморозних добавках. Будь-який з видів механічної очистки стін, наприклад, з бетону (миття, видалення висолів металевою щіткою та ін.) принесуть лише тимчасовий результат. Назавжди позбутися від висолів зможе допомогти лише гідрофобізатор бетону, яким просочуються стіни після обробки очищувачем від висолів - Сіонолом ОФ.


Відсутність цвілі на стінах можуть також забезпечити саме кремнійорганічні гідрофобізатори, які відіграють роль ще й своєрідного антисептика. Вода, потрапляючи на стіни, оброблені складом, не вбирається, а попросту стікає зі стін. А на сухій поверхні цвіль, як відомо, не утворюється. Метод нанесення і принцип дії, що реалізуються у вигляді вже готових до вживання розчинів простий.

 

Відмінний гідрофобізатор, купити який можна в будь-якій кількості, на основі води або органічного розчинника наноситься за допомогою розпилювача, валика, пензля, на поверхню стіни, потрапляє в товщу оброблюваного матеріалу, застигає (точніше - поліконденсуєтся) там, тим самим створюючи паропроникний, але водовідштовхувальний шар.

 

Так звані гідрофобізатори просочення не порушують паропроникність стін, не змінюють їх зовнішній вигляд, не утворюють на поверхні стіни видимої липкої плівки, що притягає пил і смог, гарантують тривалість водонепроникного ефекту аж до десяти років, забезпечують абсолютну екологічну безпеку. Завдяки відсутності розчинників у складі просочення, стіни і всьому будинку забезпечується максимальна вибухо-та пожежобезпечність.

 

Гідрофобізатор для цегли наноситься рівномірним і рясним шаром на всю поверхню кладки, попередньо очищеної від висолів, бруду і цвілі, моху і лишайника, в один шар до тих пір, поки поверхня не буде злегка блищати. Якщо цегла дуже пориста можна наносити в два шари з інтервалом нанесення не більше 15 хвилин. Наносити розчин радимо в суху погоду при температурі повітря не менше плюс п'ять градусів, інакше гідрофобний ефект істотно знизиться.

До обробки гідрофобізатором
До обробки гідрофобізатором
Після обробки гідрофобізатором
Після обробки гідрофобізатором

Користується затребуваністю і такий захисний склад, як гідрофобізатор для гіпсу. Використовується він переважно для гіпсових скульптур, що прикрашають парки або ділянки котеджів і гіпсових архітектурних прикрас будинків, знову ж таки, для їх захисту від негативного, руйнівного впливу води, яка, як відомо - камінь точить. З успіхом застосовують гідрофобізацію і для реставрації та захисту від вологи пам'ятників.

 

Гідрофобізатори не змінюють склад і колір гіпсових статуй і барельєфів, а являють собою їх надійний захист від бруду, атмосферних опадів, голубиного посліду. Навіть жуйка, якщо і прилипне до гіпсової статуї, то від неї (від жуйки) буде дуже легко позбутися, якщо гіпс був попередньо оброблений.

 

Зовнішні поверхні стін будівель, будинків, котеджів зроблені, як правило, з керамічної плитки, цегли, бетону, натурального каменю (вапняку або піщанику). Ті, в свою чергу, складаються з алюмосилікатів, інших силікатів, магнію, карбонатів, лужних металів, що володіють іонною будовою. Всі ці будівельні матеріали пористі за своєю структурою, причому переважають в них капілярні пори.

Частина плити без надпису - без гідрофобізатора.

Із позначенням "У" - оброблена Сіонолом У 

Із позначенням "Аква" - оброблена Сіонолом Аква (мокрий ефект)

 В результаті обробки будівельного матеріалу гідрофобізаторами поліпшуються його теплоізоляційні властивості, підвищується рівень морозостійкості, цегла, бетонна плита або дерев'яні дошки, керамічна плитка або будь-який інший будівельний матеріал стають міцнішими, довговічнішими. Гідрофобізатори вимиваються з пор будь-якого будівельного матеріалу протягом довгих років, вони безбарвні, тому ніяк не вплинуть на колір оздоблювальних матеріалів і всього будівельного об'єкта після обробки.